Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

Zápis do dětské skupiny na školní rok 2023/24

08. 03. 2023

Srdečně zveme všechny zájemce na zápis do naší dětské skupiny, který se koná dne 2.5. od 13 do 16 hod. Zároveň bude také...

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

Školáci

Výuka anglického jazyka metoda Helen Doron

Jump with Joey & More Jump with Joey (5 – 9 let)

Na kurzu Jump with Joey se děti učí angličtinu prostřednictvím více než 25 veselých písniček a spousty zábavných her a společných aktivit ve třídě. Děti navíc zažívají jednotlivé epizody příběhů prostřednictvím technologie rozšířené reality a postavičky příběhu tak ožívají přímo před jejich očima.

Alphaboat (7 – 9 let)

Tento kurz provede studenty řadou vzrušujících dobrodružství s novým kamarádem, člunem jménem Alphaboat a jeho přáteli. Děti se naučí slovní zásobu 1200 slov, správnou výslovnost a základy čtení, psaní a mluvené angličtiny.

Děti (4-9) | Helen Doron English.

Paul Ward Explores‎ & Paul Ward’s Adventures (9 – 12 let)

Žáci se připojují k dalšímu dobrodružství Paula Warda a učí se zvládat mluvit, číst i psát pokročilou angličtinou.

Paul Ward and the Treasure je pestrá hudební, multisenzorická oslava učení plná zábavných aktivit v angličtině, doplněná 8 novými písničkami. Podrobnosti o kurzu zde.

Kurzy pro školáky (9 až 12 let) | Helen Doron English.

Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná MSc.

GSM: +420 777 902 542

Informace o ceně na ukázkové hodině.