Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

09. 03. 2022

Jako každý rok přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů. Věříme, že vás tábory osloví a užijeme společně...

Dospívající

Výuka anglického jazyka metoda Helen Doron English

PŘIPRAVUJEME:

Teen Talent (A2), (11-15 let)

Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety, cestování – to jsou jen některá z témat, která tento kurz plný originálních písní, příběhů a zábavných aktivit nabízí.

Teen Choices (B1), (12-16 let)

Kurz Teen Choices je vytvořený na míru dnešním mladým lidem. Studenti se seznamují s anglickými slovními obraty, vtipy a idiomy, které používají teenageři po celém světě.

Teen Express (B1+)‎, (13-17 let)

Kurz Teen Express B1+ obsahuje osm originálních popových písní a řadu zábavných aktivit, s jejichž pomocí se teenageři učí čtení s porozuměním, novou slovní zásobu a gramatiku.

Teen Success (B2)‎ (14-19 let)

Poslední z řady Helen Doron Teen English učí studenty, aby otevřeli svou mysl, přemýšleli a trénovali angličtinu prostřednictvím originálních příběhů, skvělé hudby a zábavných aktivit.

Kurzy pro teenagery (12 až 19 let) | Helen Doron English.

Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná MSc.

GSM: +420 777 902 542

Informace o ceně na ukázkové hodině.