Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

09. 03. 2022

Jako každý rok přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů. Věříme, že vás tábory osloví a užijeme společně...

Předškoláci

Kroužek vaření pro malé kuchtíky

Kroužek je určen pro děti od 4 – 7 let.

Zde se děti naučí připravovat dobroty české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni – předkrmy, polévky, hlavní chody, zákusky, saláty i jednohubky. Povíme si něco o surovinách, které budeme zpracovávat a naučíme se připravovat zdravé dobroty. Děti se dozví zábavnou formou zajímavé informace o stolování a gastronomii.

Ceník: Cena jedné lekce činí 120 Kč/60 min. – kurzovné se platí na pololetí

Lektor: Petra Čejkovská

Telefon: +420 725 941 688

Výuka anglického jazyka metoda Helen Doron

It’s a Baby Dragon (2 – 4 roky)

It’s a Baby Dragon je veselý hudební úvod do angličtiny pro nejmenší děti. Paralelně se svým mateřským jazykem si děti na kurzu osvojují také angličtinu stejně snadno a přirozenou cestou.

Hlavní hrdinové princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi provází děti světem angličtiny v okouzlující animované sérii. Prostřednictvím opakovaného poslechu, pozitivního posilování a živé interakce se děti učí angličtinu tak snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Volitelnou součástí tohoto kurzu jsou také přípravné lekce čtení. Kurz It’s a Baby Dragon je vhodný pro nejmenší děti, které s angličtinou teprve začínají, i jako navazující kurz pro děti, které absolvovaly Baby’s Best Start nebo Toddler’s Best Start.

Fun with Flupe & More Fun with Flupe (4 – 9 let)

Kurz zve děti na sérii dobrodružství, která se odehrává ve fantastické knize Book of Rhymes. Děti se učí 650 slovíček, správnou výslovnost a základy anglické větné struktury.

Opakovaným poslechem, pozitivním posilováním a hravou interakcí se studenti učí základní slovní zásobu, správnou výslovnost a větné struktury. Kurz obsahuje 25 písní a mnoho rýmů, které seznamují děti s fonetikou a připravují je na budoucí výuku čtení.

Děti (4-9) | Helen Doron English.

Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná MSc.

GSM: +420 777 902 542

Informace o ceně na ukázkové hodině.