Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

Zápis do dětské skupiny na školní rok 2023/24

08. 03. 2023

Srdečně zveme všechny zájemce na zápis do naší dětské skupiny, který se koná dne 2.5. od 13 do 16 hod. Zároveň bude také...

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

Předškoláci

Kroužek vaření pro malé kuchtíky

Kroužek je určen pro děti od 4 – 7 let.

Zde se děti naučí připravovat dobroty české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni – předkrmy, polévky, hlavní chody, zákusky, saláty i jednohubky. Povíme si něco o surovinách, které budeme zpracovávat a naučíme se připravovat zdravé dobroty. Děti se dozví zábavnou formou zajímavé informace o stolování a gastronomii.

Ceník: Cena jedné lekce činí 120 Kč/60 min. – kurzovné se platí na pololetí

Lektor: Petra Čejkovská

Telefon: +420 725 941 688

Výuka anglického jazyka metoda Helen Doron

It’s a Baby Dragon (2 – 4 roky)

It’s a Baby Dragon je veselý hudební úvod do angličtiny pro nejmenší děti. Paralelně se svým mateřským jazykem si děti na kurzu osvojují také angličtinu stejně snadno a přirozenou cestou.

Hlavní hrdinové princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi provází děti světem angličtiny v okouzlující animované sérii. Prostřednictvím opakovaného poslechu, pozitivního posilování a živé interakce se děti učí angličtinu tak snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Volitelnou součástí tohoto kurzu jsou také přípravné lekce čtení. Kurz It’s a Baby Dragon je vhodný pro nejmenší děti, které s angličtinou teprve začínají, i jako navazující kurz pro děti, které absolvovaly Baby’s Best Start nebo Toddler’s Best Start.

Fun with Flupe & More Fun with Flupe (4 – 9 let)

Kurz zve děti na sérii dobrodružství, která se odehrává ve fantastické knize Book of Rhymes. Děti se učí 650 slovíček, správnou výslovnost a základy anglické větné struktury.

Opakovaným poslechem, pozitivním posilováním a hravou interakcí se studenti učí základní slovní zásobu, správnou výslovnost a větné struktury. Kurz obsahuje 25 písní a mnoho rýmů, které seznamují děti s fonetikou a připravují je na budoucí výuku čtení.

Děti (4-9) | Helen Doron English.

Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná MSc.

GSM: +420 777 902 542

Informace o ceně na ukázkové hodině.