Sbírka na Hřiště s ROZUMem

Hřiště bude plně sloužit k rozvoji pohybové aktivity dětem nejen z naší organizace, ale i rodinám z blízkého okolí, které zde budou trávit pobyt na čerstvém vzduchu.

Číst více o sbírce

Aktuality

22.7. Jedeme do KIKILANDU

16. 07. 2021

Hurá za zábavou! Děti už se těší na návštěvu dětského světa v KIKILANDU. Poprosíme rodiče o příchod dětí v 8 hodin....

Besídka s indiánskou tématikou & pasování předškoláků

12. 07. 2021

29.6.2021 jsme si všichni užili besídku našich šikovných dětiček na téma Indiáni. Nechyběly indiánské tanečky, písničky,...

Předškoláci

Kroužek vaření pro malé kuchtíky

Kroužek je určen pro děti od 4 – 7 let.

Zde se děti naučí připravovat dobroty české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni – předkrmy, polévky, hlavní chody, zákusky, saláty i jednohubky. Povíme si něco o surovinách, které budeme zpracovávat a naučíme se připravovat zdravé dobroty. Děti se dozví zábavnou formou zajímavé informace o stolování a gastronomii.

Ceník: Cena jedné lekce je 100 Kč/ 60 min. – kurzovné se platí na pololetí.

Lektor: Petra Čejkovská

Telefon: +420 725 941 688

Výuka anglického jazyka metoda Helen Doron

It’s a Baby Dragon (2 – 4 roky)

It’s a Baby Dragon je veselý hudební úvod do angličtiny pro nejmenší děti. Paralelně se svým mateřským jazykem si děti na kurzu osvojují také angličtinu stejně snadno a přirozenou cestou.

Hlavní hrdinové princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi provází děti světem angličtiny v okouzlující animované sérii. Prostřednictvím opakovaného poslechu, pozitivního posilování a živé interakce se děti učí angličtinu tak snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Volitelnou součástí tohoto kurzu jsou také přípravné lekce čtení. Kurz It’s a Baby Dragon je vhodný pro nejmenší děti, které s angličtinou teprve začínají, i jako navazující kurz pro děti, které absolvovaly Baby’s Best Start nebo Toddler’s Best Start.

Fun with Flupe & More Fun with Flupe (4 – 9 let)

Kurz zve děti na sérii dobrodružství, která se odehrává ve fantastické knize Book of Rhymes. Děti se učí 650 slovíček, správnou výslovnost a základy anglické větné struktury.

Opakovaným poslechem, pozitivním posilováním a hravou interakcí se studenti učí základní slovní zásobu, správnou výslovnost a větné struktury. Kurz obsahuje 25 písní a mnoho rýmů, které seznamují děti s fonetikou a připravují je na budoucí výuku čtení.

Děti (4-9) | Helen Doron English.

Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná MSc.

GSM: +420 777 902 542

Informace o ceně na ukázkové hodině.