Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

09. 03. 2022

Jako každý rok přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů. Věříme, že vás tábory osloví a užijeme společně...

Objednat

Co Vás a Vaše dítě v poradně čeká?

Respekt, úcta a ohled k Vám a Vašemu dítěti

K návštěvě poradny je nutné se předem objednat k úvodní hodinové konzultaci, na které nám svěříte svůj problém, a domluvíme na dalších možnostech pomoci. Probereme s Vámi, která služba z naší nabídky by pro Vás nebo Vaše dítě byla nejvhodnější, eventuálně společně vytvoříme „nabídku Vám šitou na míru“.

Děti do 18 let musí přijít alespoň s jedním z rodičů, příp. jiným zákonným zástupcem.

Všechno, o čem budeme v poradně mluvitje přísně důvěrné. Všichni pracovníci poradny jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí.

Jsme soukromé zařízení a veškeré naše služby jsou zpoplatněné viz ceník. Časovou jednotkou našich služeb je „vyučovací hodina“ v délce 45 minut, kromě úvodní konzultace, která trvá 60 minut. Cena za časovou jednotku vyšetření v sobě zahrnuje i zpracování výsledků a interpretaci.