Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

Zápis do dětské skupiny na školní rok 2023/24

08. 03. 2023

Srdečně zveme všechny zájemce na zápis do naší dětské skupiny, který se koná dne 2.5. od 13 do 16 hod. Zároveň bude také...

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

Objednat

Co Vás a Vaše dítě v poradně čeká?

Respekt, úcta a ohled k Vám a Vašemu dítěti

K návštěvě poradny je nutné se předem objednat k úvodní hodinové konzultaci, na které nám svěříte svůj problém, a domluvíme na dalších možnostech pomoci. Probereme s Vámi, která služba z naší nabídky by pro Vás nebo Vaše dítě byla nejvhodnější, eventuálně společně vytvoříme „nabídku Vám šitou na míru“.

Děti do 18 let musí přijít alespoň s jedním z rodičů, příp. jiným zákonným zástupcem.

Všechno, o čem budeme v poradně mluvitje přísně důvěrné. Všichni pracovníci poradny jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí.

Jsme soukromé zařízení a veškeré naše služby jsou zpoplatněné viz ceník. Časovou jednotkou našich služeb je „vyučovací hodina“ v délce 45 minut, kromě úvodní konzultace, která trvá 60 minut. Cena za časovou jednotku vyšetření v sobě zahrnuje i zpracování výsledků a interpretaci.