Hřiště s ROZUMem

Společnými silami se podařilo vybudovat vysněné dětské hřiště pro děti z naší dětské skupiny. Děti si hřiště užívají plnými doušky, moc hezky si upevňují motorické dovednosti a rozvíjí vzájemnou kooperaci mezi sebou.

Číst více o hřišti

Aktuality

Zápis do dětské skupiny na školní rok 2023/24

08. 03. 2023

Srdečně zveme všechny zájemce na zápis do naší dětské skupiny, který se koná dne 2.5. od 13 do 16 hod. Zároveň bude také...

LETNÍ PROVOZ

22. 06. 2022

Vážení rodiče, připomínáme letní provoz naší dětské skupiny od 8:00 do 16:00 hodin v době letních prázdnin tj. od 1.7. od...

Naši zprostředkovatelé

PhDr. Vladislava Moravčíková – absolvované kurzy: FIE I, FIE II, FIE III, FIE basic I a II, FIE Tactile Mediator, DAYCH (Dynamic Assessment of Young Childern – Dynamické vyšetření dětí předškolního a mladšího školního věku), LPAD (Learning Propensity Assessment Device – Dynamické vyšetření učebního potenciálu)

Praxe: S metodou pracuji od roku 2006. Mám zkušenost jak s individuální, tak se skupinovou formou se všemi věkovými skupinami. Pracuji nejen s dětmi s různými obtížemi v oblasti učení, ale i s nadanými. Dynamické vyšetření využívám pro rozpoznání možností rozvoje myšlení dětí, dospívajících i dospělých. Pomocí získaných výsledků tak mohu navrhnout efektivní intervenci a podporu.

Bc. Eva Zemanová – absolvované kurzy: FIE I, FIE II, FIE basic

Praxe: Metodu využívám v rámci poradny při ŠPZ Centrum ROZUM třetím rokem. Mám zkušenost jak s individuální formou, tak se skupinovou, FIE basic aplikuji v naší školce v rámci předškolní přípravy u dětí v posledním ročníku MŠ či u dětí s odkladem školní docházky.

Bc. Kateřina Pokorná, MSc. – absolvované kurzy: FIE I a FIE basic I a II

Praxe: Metodu využívám v rámci poradny při ŠPZ Centrum ROZUM šest let. Mám zkušenost jak s individuální, tak skupinovou formou. Nejčastěji pracuji s mladšími školními dětmi. Zaměřuji si také na rozvoj myšlení a učení u dětí se zdravotním postižením.

Bc. Gabriela Machová – absolvované kurzy: FIE I a FIE II

Praxe: Metodu využívám v rámci poradny při ŠPZ Centrum ROZUM prvním rokem. Mám zkušenost jak s individuální formou, tak se skupinovou.